Ben artık Beşiktaşlıyım

Pazartesi 26.07.2010

Resmi açıklamayı siyah-beyazlı yöneticilere bırakan Guti, "Schuster bana büyük güven verdi. Başarılı olacağıma inanıyorum" dedi

Quaresma gibi dev bir ismi kadrosuna katarak tarihinin en büyük transferine imza atan Beşiktaş, yıldızlar topluluğu Real Madrid'in efsanevi ismi Guti'yi de renklerine bağlayarak gücüne güç kattı. Dün basın önünde yapılan muhteşem bir törenle Galacticos'a veda eden 34 yaşındaki yıldız futbolcu, yeni takımının Beşiktaş olduğunu tüm dünyaya duyurdu. Resmi açıklamayı siyah-beyazlı yöneticilere bırakan Guti, Beşiktaş'ı Schuster için seçtiğini belirterek, "Bana büyük güven verdi. Başarılı olacağıma inanıyorum" dedi.

Bugün saat 17.00'de başkan Yıldırım Demirören, yöneticiler Serdal Adalı ve Cengiz Zülfikaroğlu ile birlikte özel uçakla İstanbul'a gelecek olan Guti, tıpkı Quaresma gibi İnönü Stadı'nda muhteşem bir törenle imza atacak. Guti, Beşiktaş'ın yeni yıldızı olurken, FOTOMAÇ da Türk spor basınının tartışmasız en büyük yıldızı olduğunu bir kez daha kanıtladı. FOTOMAÇ, birçok transferdeki gibi Guti'nin de Beşiktaş'a geleceğini bundan tam 7 ay önce, 13 Ocak 2010 tarihinde okuyucusuna duyurmanın haklı gururunu yaşadı.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN