Rüya değil Guti

Pazartesi 26.07.2010

14 yıldır formasını giydiği kulübüyle bağlarını koparan Guti, bugün 17.00'de İstanbul'da olacak. Yıldız oyuncu "Beşiktaş'ta hiç zorlanmam" diyerek iddialı konuştu

AVRUPA'YI SARSTILAR
Beklenen oldu ve Beşiktaş, İnter'den Quaresma'dan sonra Real Madrid'in yıldızı Guti'nin de transferini mutlu sonla noktalayıp Avrupa'yı sarstı. İspanyol futbolcunun, bugün 17.00'de İstanbul'da olması bekleniyor. İspanyol oyuncu düzenlediği basın toplantısında 14 yıldır formasını giydiği Real Madrid ile bağlarını koparırken, göz yaşlarını tutamadı. İspanyol gazeteciler, Kartal ile el sıkışan Guti'ye birçok kez Beşiktaş'ta şans diledi.

BEDELSİZ TRANSFER
Siyah-beyazlıların bonservis ödemeden transfer ettiği İspanyol oyuncu, basın toplantısında transferde resmi açıklamayı Beşiktaş'a bırakırken şöyle konuştu: "Real Madrid'de geçen 14 yılım da kolay değildi... Hep kupa kazanmak için oynadım. Beşiktaş'ta daha zor olacağını düşünmüyorum. Ben nereye gidersem gideyim, en iyisini vermeye çalışacağım. Galatasaray'dan teklif almadım. Beşiktaş'ın önerisi benim için gerçekten çok iyiydi."

KUPALARLA POZ VERDİ
Real Madrid'de geçmişte çalıştığı Bernard Schuster ile Beşiktaş'ta tekrardan karşılaşacak Guti, "Bernard, bana burada çok güven verdi, bakalım İstanbul'da ne olacak?'' şeklinde konuştu. Real Madrid, eski futbolcusuna bir jest yaparak, onun döneminde kazanılan kupaları basın toplantısında sergiledi. Kulüp ayrıca, futbolcunun Real Madrid formayısıyla oynadığı maçlardan hazırladığı bir video gösterimi de sundu.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN