Hayal değil gerçek

Salı 27.07.2010

'Olmaz' dediler, 'Gelmez' dediler, 'Gücünüz yetmez' dediler fakat oldu! Real Madrid'in efsane oyuncusu artık Beşiktaş'ta

Oldu-oluyor, geldi-geliyor" derken İspanyol boğası Guti, dün Beşiktaş formasını üzerine giydi! Evet evet yanlış okumadınız, Real Madrid'in efsane isimlerinden Guti, önümüzdeki sezon Beşiktaş'ta forma giyecek. Bir rüya gibi başladı her şey... Siyah-beyazlı taraftarlar, Portekizli yıldız Quaresma'nın imza töreninde başkan Demirören'e "Çıldırt bizi başkan" diye tezahürat yaptı dakikalarca. Herkes normal karşıladı bu tezahüratı... Bir kişi hariç, o da başkan Yıldırım Demirören!..YETER DEMİRÖREN!
O gün kafasına koydu başkan... Süper bir yıldız daha alıp taraftarlarını çıldırtacaktı... Görüşmeler yapıldı ve bu ismin kim olduğuna karar verildi: Guti!.. Başkan sözünü tuttu ve Guti dün siyah-beyazlı formayı giydi. Dün akşam İstanbul'a gelen İspanyol yıldız, bugün İnönü'de 20.00'de başlayacak muhteşem bir törenle iki yıllık imza atacak. Taraftar dün havalimanında "Yeter Demirören" diyerek başkana gönderme yaptı. Guti senelik 2 milyon 700 bin euro alacak.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN