Çek’ler 0-0 istiyor

Çarşamba 28.07.2010 00:00

Beşiktaş’ın UEFA’da karşılaşacağı Viktoria Plzen’in teknik direktörü Petr Vrba, iyi bir hazırlık evresi geçirdiklerini söyledi.

Kamp sırasında oynadıkları Roma ve S.Moskova maçlarında futbolcularının büyük takımlara nasıl oynanacağı yolunda dersler çıkardıklarını söyledi. Vrba, Prag'da oynanacak maçta belki de kendileri için en iyi skorun 0-0 olduğunu, böyle bir skorla İstanbul'a giderlerse belki de tur atlama şanslarının olduğunu iddia etti.Zapo için korkuyorum
VIKTORIA Plzen ile oynanacak maç öncesi Çek basının konuşan Beşiktaş'ın Çek futbolcusu Tomas Sivok, stoperde Zapo ile birlikte oynamak istediğini onunla daha iyi anlaştığını fakat şu anda Beşiktaş'ın kadrosunda 11 yabancı bulunduğunu 10 sınırlaması olduğunu ve bunların sadece 6'sının sahada olacağını belirtti. Sivok bu nedenle, geçen sezon kiralanan Zapo'nun takımdan ayrılacağını düşündüğünü belirtti. Sivok, Pzlen maçıyla da ilgili olarak, "Takıma bildiğim tüm bilgileri verdim. Turu kaybetme şansımız yüzde 30-40 belki ama yine de herkesin içinde az da olsa bir korku var" diye konuştu.

DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA