Ritim tutmadı

Cuma 30.07.2010

"Orta alanda bir düzensizliğimiz vardı. Necip'i oyuna alarak bunu kapatmaya çalıştık ama ritmi tutturamadığımız için etkili olamadık"

10 NUMARA BİZİ ZORLADI
Beşiktaş Teknik Direktörü Schuster, Plzen önünde daha etkili bir futbol beklediğini ancak göremediğini açıkladı. Tecrübeli hoca şöyle konuştu: "İlk yarıda top bizde değilken iyi işler yapmadık ve topu onlara çok fazla verdik. Ayrıca duran toplarda fizikli oldukları için pek fazla müdahale yapamadık. Orta sahada bir düzensizliğimiz vardı. Özellikle 10 numaralarına karşı. Necip'i alarak burayı kapatmaya çalıştık. Ritmi tutturamadığımız için etkili olamadık."

BU TAKIM BÖYLE OYNAR
Futbol mantalitesi olarak mümkün olduğunca hücumu düşüneceklerini sözlerine ekleyen Schuster, İnönü'de turu geçecek güce sahip olduklarının da altını çizdi. "Bu takım böyle oynayabilir" yorumunu yapan tecrübeli teknik adam, "Bugün için konuşmam gerekirse topsuz olarak defans yapmadık. Ancak bu takım böyle oynayabilecek kapasitede. Bunu biliyorum ve bundan vazgeçmeye niyetim yok. Çalışmamız gerekiyor" diyerek sözlerini noktaladı.


DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA