Pole pozisyon Beşiktaş'ın

Cuma 30.07.2010 13:04

M.City haftada 160 bin sterlin kazanan ve yaklaşık 40 milyon sterline Real Madrid’den transfer ettiği Robinho’yu kiralamayacağını açıkladı.

Santos Başkanı Luis Alvaro de Oliveira Ribeiro, ""Biz onu Ocak ayına kadar yeniden kiralamak istiyoruz ama M.City onu kesinlikle kiralamayacağını açıkladı" diye konuştu. Robinho ise, "Ben Santos'lu yöneticilere güveniyorum. Benim için anlaşma konusunda gerekli çabayı gösterecekler. Avrupa'dan pek çok teklif alıyorum ama önceliğim Santos. Burada kalamayacağım anlaşılırsa o zaman Avrupa ekipleriyle görüşeceğim" dedi.

City'nin hocası Mancini ise, "Robirno, Brezilya'nın oynayacağı hazırlık maçından sonra İngiltere'ye dönecek" diyerek Robinho'nun Santos yolunu kapadı. Yapılan değerlendirmede ise Milan'ın Robinho'da ısrarcı olduğu fakat şimdiye kadar M.City'ye giden tek resmi teklifin Beşiktaş'tan olduğu bildirildi.

Valencia ve Barcelona'nın da Robinho için devreye girebileceği bildirildi. ESPN kanalı haberi değerlendirirken, Beşiktaş'ın Robinho konusunda pole pozisyonunda olduğunu belirtti.Yükleniyor
BİZE ULAŞIN