Web Sürümüne Geç

  Bitmeyen sevda

  Pazar 02.08.2010

  "Schuster'in olduğu takıma seve seve gelirim" diyen Brezilyalı golcü için M. City'nin kapısı yine çalındı. Beşiktaş, kiralama talebini iletti. İngiliz ekibi artık daha anlayışlı

  SÖZÜN ANLAMI VAR
  Başkan Yıldırım Demirören'in, "Schuster istesin Robinho'yu alırım. Bizde para sorunu yok" sözü üzerine gözler Manchester City'nin ünlü Brezilyalı golcüsü Robinho'ya döndü. Başkan Demirören'in bu sözleri durup dururken söylemediği, Robinho için yeniden Manchester City'nin kapısının çalındığı öğrenildi. İngiliz ekibinin bonservis için yaklaşık 40 milyon euro istemesi nedeniyle fazla talibi çıkmayan 26 yaşındaki golcü için çok cazip bir kiralama formülü önerildi.

  BENİ DE BIKTIRDINIZ
  Manchester City'nin yayın organı Blues'da Dave Wallace'ın, "Teknik direktör Mancini, Robinho'yu kadroda düşünmüyor. Ancak istenilen 32 milyon pound'luk bonservisi de kimse vermiyor. Manchester kiralamaya da artık sıcak bakıyor" sözleri de Beşiktaş'ın iştahını kabarttı. Robinho'nun bu belirsizlik nedeniyle iyice sinirlendiği, "Ya satın ya da kiraya verin. Kafam rahat olsun" diyerek yönetimine sitem ettiği öğrenildi. Robinho, "Schuster'in takımına seve seve giderim" demişti.


  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN