Web Sürümüne Geç

  Adebayor’a 30 milyon euro

  Salı 03.08.2010 16:46

  İtalyan Calciomercatonews internet sitesi Juventus’un istediği Emmanuel Adebayor için Beşiktaş’ın baş döndürücü bir teklif yaptığını iddia etti.

  Daha önce Krasic transferinde Türkler nedeniyle 2 ila 6 milyon arasında zarara giren Juventus'un zararının bu kez daha da büyük olacağı iddia edildi. Çünkü Beşiktaş'ın Adebayor için 30 milyon euro'yu gözden çıkardığı, Juventus'un 22,2 milyon euro vermeye hazırlandığı Togolu golcü için Beşiktaş'ı geçmek istiyorsa en az 10 milyon euro'ya daha gözden çıkarması gerektiği iddia edildi.

  City tamam sıra Adebayor'da!
  İTALYAN Tuttomercatoweb sitesi Beşiktaş'ın Adebayor için M.City'ye 30 milyon euro teklif ettiğini, İngiliz kulübünün de bu teklifi kabul ettiğini yazdı. Sitede yer alan iddiaya göre Beşiktaş'ın yaptığı teklifi değerlendirmek isteyen City yöneticilerinin Adebayor'u ikna etmek için çalıştıkları bildirildi. Fransız Top Mercato sitesi ise Togolunun, Beşiktaş'a gitmek istemediğini Şampiyonlar Ligi'nde yer alacak Marsilya'ya sıcak baktığını fakat Beşiktaş'ın özellikle maddi yönden Marsilya'ya çok geride bıraktığını belirtti.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN