Web Sürümüne Geç

Carew'e hücum

Cumartesi 07.08.2010

Norveçli süper golcünün Kartal'a gelmeye sıcak baktığı, yönetimin Aston Villa ile pazarlığını sürdürdüğü belirtildi

Yaptığı flaş transferlerle Avrupa'da da söz sahibi olan Beşiktaş, takıma golcü kazandırmak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Siyah-beyazlıların eski göz ağrısı John Carew'i renklerine katabilmek için ataklarını sıklaştırdığı öğrenildi. Yönetimin geçtiğimiz günlerde Aston Villa kulübü ile tıkanan pazarlıklara yeniden başladığı gelen haberler arasında. İngilizlerin, golcü oyuncunun sözleşmesinin gelecek yıl bitecek olması nedeniyle Carew'i elden çıkarmak istediği biliniyor.

DÖNMEK İÇİN HAZIR
Aston Villa ile sıkı bir pazarlığa girişen Beşiktaş yönetiminin, bu transferi 4 milyon euro civarında bir rakama bitirmek istediği vurgulandı. Her iki kulüp bonservis bedeli için anlaşma zemini ararken, John Carew'in de tekrar Beşiktaş formasına sıcak baktığı öğrenildi. 2007'den bu yana Aston Villa'da oynayan 31 yaşındaki Norveçli futbolcu, 103 karşılaşmada 37 gol atma başarısı gösterdi. Carew, Norveç Milli Takımı'nda ise 22 kez fileleri havalandırdı.

TARAFTARIN SEVGİLİSİYDİ
2004-05 sezonunda Beşiktaş'ta oynayan ve taraftarların sevgilisi olan Carew, 24 karşılaşmada 13 gol atmayı başarmıştı. Siyah-beyazlı taraftarlar da Carew'in yeniden kadroya katılmasını istiyor.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN