Web Sürümüne Geç

  Ne yazdılar

  07 Ağustos 2010, Cumartesi
  FATİH DOĞAN / SABAH:
  QUARESMA'DAN SEVGİLER
  Beşiktaş'ın İnönü'de rakibi Plzen'i ciddiye almasında Fenerbahçe'nin şok elenişinin izleri vardı. Schuster sahaya sürdüğü 11'le hiç kimseye soğuk ter döktürmek istemiyor gibiydi! Maçın yıldızı kuşkusuz RicardoQuaresma'ydı. Portekizli sağda başladı ve sağda bitirdi. Ancak sahanın her yerindeydi. Önce gol attı, sonra rakibin en iyisini attırdı, kesmedi bir de Matias Delgado'ya asist yaparak görevini yaptı.

  BİLAL MEŞE / MİLLİYET
  AMAN NAZAR DEĞMESİN
  Quaresma, yıldız bir oyuncuda olması gereken tüm donanımlara sahip. Nereye koysanız orada oynar. İki ayağını mükemmelkullanıyor, çabukluğu baş döndürüyor, markaj yapan yanıyor, durduramıyor, durdurmaya kalksa da kızarıyor! Sürekli alan değiştiriyor, top taşıyor, ofansa destek veriyor, pozisyon üretiyor. Attığı gol Quaresma klasiği. Zorluk derecesi yüksek, vuruş tekniği mükemmel. Aman nazar değmesin!

  SERGEN YALÇIN / NTV SPOR
  ŞAPKA ÇIKARMAK GEREK
  Ernst ve Necip'in birlikte oynaması Quaresma'ya çok yaradı. Portekizli futbolcu ön tarafta rahat toplar buldu. Quaresma'nın estetik olarak attığı ve attırdığı gollere şapka çıkarmamak mümkün değil. Maçta en fazla göze batan olay Quaresma'nın performansıydı. Plzen önündeki mücadelede de görüldü ki bu takımda banko olarak görünen iki isim var. Biri Q7, diğeri ise Necip Uysal. Beşiktaş da her geçen gün çok daha iyi duruma geliyor.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN