Web Sürümüne Geç

Guti için ağladılar

Pazar 08.08.2010 15:42

Villareal ile bu akşam 21.30'da karşılaşacak olan Beşiktaş, Valencia havaalanından çıkarken yoğun İspanyol gazeteciler ve Real Madrid taraftarları tarafından karşılandı.

Hedefte başta Guti olmak üzere, teknik direktör Schuster ve Quaresma vardı. Alanda izdiham yaşanırken en büyük ilgiyi Guti gördü. Gazeteciler görüntü almak ve röportaj yapma yarışındayken, bazı taraftarlar ise çok sevdikleri Guti için gözyaşı döktü. Guti'yi görebilmek için Valencia'ya gelen taraftkarlardan biri açtığı pankartlar ile dikkat çekti.

"Herşey için teşekkürler, oynadığın futbol için teşekkürler" şeklinde İspanyolca yazıların olduğu pankartın sahibi Guti'yi görünce gözyaşlarına hakim olamadı.

Gencindin yaşlısına kadar herkes Guti'ye sarılarak tecrübeli oyuncuyu öptüler. İspanyol basınına kısa bir açıklama yapan Guti, "Duygularım tarifsiz. Real Madrid'de çok güzel günlerim geçti. Ama Beşiktaş gibi çok farklı bir kulübe geldiğim için de mutluyum. Bugün benim için burada olan taraftarlara teşekkür ederim. Bu kadar sevilmek gurur verici" diye konuştu.

Öte yandan havaalınından otele geçen Beşiktaş 21.30'daki maçı beklemeye başlarken, İspanyol gazeteciler ve taraftarlar da takımın kaldığı otele kadar gitti ama yasak olduğu için içeriye alınmadılar.

Etiketler Villareal, guti, Beşiktaş
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN