Web Sürümüne Geç

İkoncan Guti

Pazar 09.08.2010

Futbol sahalarındaki maharetleriyle 'yıldız' sıfatını kazanan İspanyol futbolcu özel hayatıyla da hep gündemdeydi

Yazı dizimizin son gününde Guti'nin futbol dışındaki yaşantısını ele alalım istedik... Beşiktaş'a transferi sırasında özel hayatıyla ilgili çeşitli spekülasyonlar ortaya atılan Jose Maria Gutierrez Hernandez, yeşil sahaların 'ikoncan'larından...

Henüz 22 yaşındayken Real Madrid A Takımı'nda kendine yeni yeni yer bulmaya başladığı günlerde hayatını televizyon yıldızı Arantxa de Benito ile birleştiren Guti'nin, bu evlilikten Zaira ve Aitor adında iki çocuğu oldu.

Ancak bu evlilik 2009 yılına kadar sürdü... Guti'nin Bibi Andersen adlı transeksüel şarkıcı ve oyuncuyla aşk yaşaması Arantxa ile olan evliliğinin bitmesine neden oldu.
İspanyol magazin basınının sürekli takibinde olan Guti, boşandıktan sonra ülkenin önde gelen mankenleriyle sık sık gece gezmelerinde yakalandı.

2008 yılında İspanyol magazin dergisi Coure, Guti'nin gizli çekilmiş görüntülerini yayınlayıp bir erkekle öpüştüğünü iddia etmesi de gündeme bomba gibi düşmüştü. Ancak daha sonra anlaşıldı ki Guti, yayınlanan o karelerde bir erkeği değil, ünlü manken Bimba Bose'yi öpüyordu.
Çocuklarıyla çok yakından ilgilenen ve onların baş harflerini formasına da yazdıran Guti HAZ, son aşkı Noelia Lopez'de buldu. İbiza'da tatil yaptıktan sonra İspanyol mankenle birlikte İstanbul'a gelen süperstar, sevgilisiyle Türkiye'de de bir-iki kez
gece turlarında

görüntülendi.

MODANIN TAKİPÇİSİ
Guti
'nin özel hayatıyla ilgili bu kadar bilgiyi verdikten sonra İspanyol yıldızın, futbol dışındaki bir diğer yeteneğinden bahsetmeden de olmaz... Gecelerin adamı Guti, giyim tarzıyla dünyanın en 'şık' futbolcularının başında geliyor.

İspanya'da birçok kez moda dergilerine kapak olan 33 yaşındaki futbolcu, katıldığı özel davetlerde giyim kuşamı, saç stili ve aksesuarlarıyla magazin dünyasının 'ikoncan'larını artamayacak bir profil çiziyor.Yükleniyor
BİZE ULAŞIN