Web Sürümüne Geç

  Yeniden Altidore

  Çarşamba 12.08.2010

  Adalı ve Zülfikaroğlu dün İngiltere'de Manchester City ile masaya oturdu ama anlaşamadı. Altidore ve Carew'den birinin alınmasına karar verildi

  Transferin en hareketli takımı olan ve Quaresma ile Guti'ye siyah-beyazlı formayı giydiren Beşiktaş, en büyük bombası için dün İngiltere'ye çıkarma yaptı. Yönetici Serdal Adalı ve Cengiz Zülfikaroğlu, sabah Ada'ya uçtu. Hedef, uzun süredir biraz da "Yok artık" denilerek dile getirilen Adebayor idi. Manchester City'nin Togolu yıldızı için menajerlerle görüşmek üzere İngiltere'ye giden iki yönetici Adebayor için çok kesin bir "İmkansız" yanıtı aldılar.

  "İMKANSIZ" CEVABI
  Zülfikaroğlu ve Adalı'nın "Buraya Adebayor için geldik" demeleri üzerine menajerler "Kesin olarak Manchester City'den ayrılmayacak. Bu konuyu hemen kapatalım" dediler. Beşiktaş cephesi "kiralık" formülünü telaffuz ettiğinde de "Hiçbir şekilde mümkün değil. Para bile konuşmayalım. Adebayor, Manchester City'de kalacak" yanıtını aldılar. Robinho için de sonuç alamayan Beşiktaş'ın Carew ya da Altidore'dan birisini transfer edeceği belirtildi.


  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN