Güzel sonuç

Pazar 15.08.2010

"Sezonun ilk maçını domine ettik. Sadece Fener, Galatasaray ve Trabzon'u yenerek şampiyon olunmaz. Bu maçları da almalıyız"

Deplasmanlar zordur
Beşiktaş Teknik Direktörü Bernd Schuster, Buca karşısında güzel bir galibiyet aldıklarını söyledi. Schuster yaptığı açıklamada, zor bir maç oynayacaklarını bildiklerini belirterek, "Bucaspor'un hem Süper Lig'e yeni çıkması hem İzmir'in tek takımı olması hem de futbolcularının yeni olması nedeniyle maçın zor geçeceğini biliyorduk. Sezonun ilk sınavını domine ettik. Kazananın biz olmamız gerekiyordu. Bunu başardığımız için mutluyuz'' diye konuştu.

Eksikleri gidereceğiz
Gün geçtikçe daha iyi olacaklarğına vurgu yapan Alman çalıştırıcı şunları söyledi: "Top zeminde takılıyordu. Top oynama şansımız yoktu. Futbolcularım söylediğim şeylere yavaş yavaş alışıyor. Bir ikisinin alışması yeterli değil. Biraz zamana ihtiyacımız var. Daha fazla maç izlemem lazım. Türkiye'de sadece Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor'u yenip şampiyon olamazsınız. Bunları da kazanmanız lazım. Biz de maç maç giderek hepsine gereken önemi vereceğiz."
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN