İzmir yanıyor

Pazar 15.08.2010

Ramazan'a rağmen siyah-beyazlılar takımlarını yalnız bırakmadı Beşiktaşlılar, İzmir Atatürk Stadı'nda 90 dakika boyunca hiç susmadı

Kadrosunu dünyaca ünlü yıldızlarla güçlendiren Beşiktaş'ta taraftarlar, sezonun ilk maçında deplasmanda olmasına rağmen takımlarına yalnız bırakmadılar. Sadece İstanbul'dan değil, yakın illerden de binlerce siyah-beyazlı taraftar İzmir'e akın etti. Maç öncesinde İzmir sokaklarında bayraklarla ve flamalarla dolaşarak takımlarını destekleyen taraftarlar, karşılaşma öncesinde de tribünde şov yaptı. Beşiktaşlı futbolcuların ısınmak için sahaya çıkmasıyla başlayan müthiş destek, karşılaşmanın son düdüğüne kadar durmaksızın devam etti.

Formalara hücum ettiler
Öte yandan siyah-beyazlılar İzmir'deki Kartal Yuvası Mağazası'nı ziyaret etmeyi unutmadılar. Beşiktaşlı taraftarlar, Kordon'daki mağazada formalara yoğun ilgi gösterdiler. Lisanslı ürünlerin satışında rekor satış yaşanırken, siyah-beyazlı renklere gönül verenlerin büyük çoğunluğu özellikle Guti ve Quaresma formalarına ilgi gösterdi. Bunun dışında en çok, geçtiğimiz günlerde satışa sunulan 'siyah' formanın satıldığı ifade edildi. Bu arada stadın girişinde hizmet veren Kartal Yuvası TIR'ı da maç öncesi ve sonrası taraftar akınına uğradı.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN