Web Sürümüne Geç

1.sınıf takım

Pazartesi 16.08.2010

Alman hoca, Quaresma ve Guti'nin takıma değer kattığını belirtti. Başkan Yıldırım Demirören, "İstersen hemen transfer yaparız" sözünü verdi

Lige Bucaspor galibiyetiyle başlayan Beşiktaş'ta yöneticilerin ağzı kulaklarında. Guti'nin asist yapması, Quaresma'nın taraftarı büyülemesiyle İzmir'de istediği sonucu alan Kartal'da teknik direktör Bernd Schuster, "Bu daha başlangıç. Henüz sezon başındayız ve eksiğimiz çok. Sakat oyuncular da aramıza katılınca bizi kimse tutamaz" dedi. İlk hafta oynanan futbol ve galibiyet başkan Yıldırım Demirören'in de şampiyonluk umutlarını yeşertti.

TRANSFER İSTERSEN YAPARIZ
Maç sonrasında Schuster ile görüşen ve galibiyet için tebrik eden başkan Demirören, "Bu sezon üç cephede başarılı olmak istiyoruz. İstiyorsan transfer de yaparız. Daha zamanımız var" diyerek Alman hocayı rahatlattı. Schuster'in görüşmede, "Guti ve Quaresma'nın gelişiyle Beşiktaş sınıf atladı. 1. sınıf takım olduk. Elbette eksiklerimiz var. Bunları takım içinden de giderebiliriz. Transfer için daha zamanımız var. Sözünüz için teşekkür ederim" dediği öğrenildi.

BOBO'DAN ÇOK MEMNUNUM
Bobo'nun Buca maçında gösterdiği performanstan memnun kalan Schuster, Nobre'nin de kısa sürede toparlanacağını söyledi. Maça göre Nihat ve Quaresma gibi oyuncuları da forvet bölgesinde kullanabileceğini ekleyen Alman çalıştırıcı, "Uzun boylu, hava toplarında etkili ve yırtıcı bir forvet alabiliriz. Ancak gelecek ismin çabuk uyum sağlaması, sistemimize uyması gerekir" diye konuştu.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN