Web Sürümüne Geç

  Çok diri gördüm

  Pazartesi 17.08.2010

  "Beşiktaşlılar ile sohbet etmek hâlâ hoşuma gidiyor. Guti, fantastik bir şehirde yaşayacak. Schuster başarılı olacaktır"

  Olaylı bir şekilde ayrıldığı siyah-beyazlı kulüpten 8.5 milyon euro tazminata hak kazanan Del Bosque; Beşiktaş, Türk futbolu ve kendisi hakkında önemli açıklamalarda bulundu... İspanya Milli Takımı ile dünyanın zirvesine çıkan İspanyol futbol adamı, "İyi bir jenerasyon yakaladık ve Avrupa şampiyonluğunun ardından Dünya Kupası'nı da kazandık. Uzun zamandır birlikte oynayan uyumlu bir ekibiz. Ama bu dünyanın en iyi milli takımı olduğumuz anlamına gelmez" şeklinde konuştu.

  DANİEL GÜİZA İÇİMDE YARADIR!..
  Kazanabileceği tüm kupaları hedeflediğini vurgulayan Del Bosque, "İspanya, güç ve kapasite olarak çok iyi durumda. Tüm oyuncularım benim için özel. Güiza'yı Dünya Kupası'na götürememek içimde bir yaradır. Umarım yeniden milli takıma seçilecek performansı gösterir" ifadesini kullandı. İspanyol hoca, oldukça diri bulduğunu söylediği eski takımı Beşiktaş hakkında, "Son hali beni mutlu etti. Bana sorarsanız kesinlikle iyi yolda" yorumunu yaptı.

  GUTİ'Yİ 10 YAŞINDAN BERİ TANIRIM
  Radyospor'a konuşan Del Bosque, sözlerini şöyle sürdürdü: "Villarreal karşısında izlediğim Beşiktaş'ı çok beğendim. Benim dönemimden kimse kalmamış ama iyi bir takım olmuş. Beşiktaşlıları çok seviyorum. Hâlâ Türkiye ve Beşiktaş hakkında konuşmak hoşuma gidiyor. Guti'yi 10 yaşından beri tanıyorum. 2 yıl boyunca fantastik bir şehirde yaşayacak ve bence takımına güç katacak. Mesut Özil'i begeniyorum. Bence Real Madrid'de başarılı olacaktır."

  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN