Nobre&Bobo yetmez

Salı 17.08.2010

"Birkaç kulvarda belli bir yere gelmeyi hedefliyorsak forvetteki 2 oyuncu yetersiz kalabilir. Helsinki maçını kazanmak istiyoruz"

Ronaldinho, Robinho ve Adriano
Beşiktaş Teknik Direktörü Bernd Schuster, siyah- beyazlı yönetimden golcü oyuncu alınmasını istedi. Helsinki maçı öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Alman çalıştırıcı, "Eğer birkaç kulvarda birden mücadele etmek istiyorsak, sadece Nobre ve Bobo'nun olduğu forvette sayı az kalacak. Son vuruşlardaki aksaklığımız, bu tür yorumların daha da artmasına neden oldu. Eğer Ronaldinho, Robinho veAdriano gelirse ilk 11'de başlarlar" yorumunu yaptı.

Tayfur, tribündeki gözüm olacak
Schuster şöyle devam etti: "Helsinki maçında kadromuz farklı olacak ama tek düşüncemiz galip gelmek. Aksaklıklar elbette olacak, bunlar da zamanla ortaya çıkacak. Rakibimiz, Plzen'e göre daha kompakt oynayan bir ekip, bu yüzden işimiz kolay olmayacak. Defansta yüzde yüz hazır değiliz. Gerektiğinde Bobo'dan başlayıp, Ernst ve Guti ile devam edip, son dörtlüye kadar savunma yapmalıyız." Alman hoca, Tayfur'u Buca maçında tribüne 'gözlemci' olarak gönderdiğini ifade etti.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN