Web Sürümüne Geç

  Robinho hazır

  Salı 18.08.2010

  Brezilyalı oyuncunun menajeri, "İnter, Mİlan, Benfica ve Fener Robinho'yu istiyor. Ama Beşiktaş onlardan daha istekli" dedi

  Transfer sezonunun flaş takımı Beşiktaş, bir bomba daha patlamaya hazırlanıyor. Uzun süredir Robinho'nun peşinde olan siyah-beyazlıların, sambacıyla prensip anlaşmasına vardığı iddia edildi. Beşiktaş'la birlikte F.Bahçe'nin de transfer listesinde yer alan Robinho'nun menajeri Wagner Ribeiro, Brezilya'da Radyo El Dorado'ya konuştu. Menajer Ribeiro, "Robinho şu anda Avrupa'nın en çok kazanan üçüncü oyuncusu. M. City'de mutsuz. Bunu twitter'daki mesajında da bildirdi. Ama ekonomik açıdan yapmış olduğu anlaşma tek kelimeyle mükemmel. Bu nedenle diğer tercihleri değerlendirmekte zorlanıyor.

  İŞTE TRANSFERİN DETAYLARI-TIKLA

  ESKİ DOSTLARINI UNUTMADI
  Robinho'nun Brezilyalı menajeri, şu ana kadar İnter, Milan, Benfica ve F.Bahçe'den resmi teklifler aldıklarını ifade ederken şöyle devam etti: "Fakat adı geçen diğer Türk takımı (Beşiktaş), bu dört ekipten çok daha istekli. Üstelik bu takım, Robinho'nun da eski dostlarının bulunduğu bir ekip. Oyuncum tam anlamıyla bir ikilemde kalmış durumda. Oynamak da istiyor, para kazanmak da. Kariyerine doğru bir şekilde yön vermek için birlikte çalışıyoruz. Önümüzdeki günlerde bu gelişmeler olumlu yönde sonuçlanacaktır." Bu açıklamalar, "Robinho Beşiktaş'a geliyor" şeklinde yorumlandı.

  ROBİNHO'NUN MENAJERİNDEN ŞOK AÇIKLAMA:TIKLA
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN