Web Sürümüne Geç

Beşiktaş günlüğü

Cumartesi 21.08.2010
Hepsinden çok Avrupalı!
Fransız Le Figaro gazetesi, Beşiktaş'ın Avrupa'da daha başarılı bir sezon yaşayacağını yazdı. Gazete; Galatasaray, F.Bahçe ve Trabzon'un Avrupa'dan elenme riski taşıdığını, transferi erken bitiren Beşiktaş'ın rakiplerine göre daha Avrupai yönetildiği için tur şansının yüksek olduğununu yazdı.


Ağustos'ta gol yemedi
2010 yılı Ağustos ayında toplam üç resmi maça çıkan Beşiktaş, bu karşılaşmalarda kalesinde gol görmedi. Viktoria Plzen'i 3-0 mağlup eden siyah-beyazlılar, ligde Bucaspor'u deplasmanda 1-0'la geçti. Kartal son larak Helsinki'yi de 2-0 devirmeyi başardı.

Yeni hedef 20 bin kombine
Beşiktaş yönetimi, 20 bin kombine satarak rekor kırmayı hedefliyor. 20 Ağustos'ta sona eren kombine satışlarını, 20 bin hedefine ulaşmak için 31 Ağustos'a kadar uzatan siyah-beyazlıların tecrübeli yöneticisi Fahrettin Curoğlu, "Taraftarımızın yoğun ilgisi bizi mutlu eduyor" dedi.

Schuster'in şaşkınlığı
Beşiktaş Teknik Direktörü Bernd Schuster'in, büyük takımların Avrupa maçlarında aldığı sonuçlara şaşırdığı öğrenildi. Alman çalıştırıcı; G.Saray'ın berabere kalması ve F.Bahçe'nin 1-0 mağlup olmasının beklenmedik sonuçlar olduğunu, Trabzon'u ise başarılı bulduğunu ifade etti.

Okullarda büyük şenlik
Bu yıl altıncısı düzenlenen Beşiktaş Futbol Okulları Şenliği'nde yarfı finaller 23 Ağustos pazartesi, finaller ise 25 Ağustos çarşamba günü Fulya Tesisleri'nde oynanacak. Futbol Okulları Koordinatörü Ufuk Pak, "Miniklere Beşiktaş sevgisini yaşatırken, biz de futbolcu seçiyoruz" dedi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN