30 bin kişilik hüsran korosu

Pazar 22.08.2010

Üç puan ümidi ile tribünleri tıklım tıklım dolduran siyah-beyazlıların müthiş desteği zafer getirmedi. Mutlu başlayan gece kederle bitti

Beşiktaş taraftarı, yenilgiye rağmen yine yaptı yapacağını... Guti ve Quaresma'nın transferi ile takımına daha çok sahip çıkan siyah-beyazlılar, dün bir kez daha bir takımın nasıl destekleneceğinin dersini verdi. Maça saatler kala tribünleri tıklım tıklım dolduran Beşiktaşlılar, ilk düdükten son düdüğe kadar itici güç olmaya çalıştı ama yetmedi. İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un 2 kontratak golü ile adeta yıkılan siyah-beyazlılar, sesleri kısılıcaya kadar bağırmanın karşılığında stadı başı önde terk etti.

BEŞİKTAŞ'IN ÇOCUĞU FIRAT AYDINUS
Yaklaşık 30 bin Beşiktaşlı'nın tezahüratları 'hüsran korosu'na dönüştü. Gol için yüklenen Kartal'ın, kontratak futbolunun üstadı İstanbul BŞB'ye verdiği açıklarla yerinde oturamayan siyah-beyazlılar, göndermeleri ile de dikkat çekti. Sosyal mesajlarını sürdüren Çarşı, "Çarşı, aquaparklardaki yunus esaretine de karşı" yazılı bir pankart açtı. Isınmak için sahaya çıkan hakem Aydınus'a da "Oley, oley Beşiktaş'ın çocuğu Fırat Aydınus" seslenildi.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN