Web Sürümüne Geç

  Robinho geliyor

  Pazar 22.08.2010

  Lig TV'nin haberine göre Robinho çarşamba günü siyah-beyazlı kulüp ile 4 senelik sözleşme imzalamak üzere İstanbul'a gelecek

  Beşiktaş taraftarını sokağa dökecek büyük müjde dün gece maç sonrası geldi. Lig TV'nin haberine göre Robinho, çarşamba günü İstanbul'da olacak. Kulübün birkaç kez "Robinho transferinden sponsor bulamadığımız için vazgeçtik" açıklamasını yapmasına rağmen gelişmeler tam tersi yönde. Lig TV'nin deneyimli muhabiri Ömer Güvenç maç sonrası, "Beşiktaşlı bir yöneticiden Robinho'nun transferinde sponsorun bulunduğu ve oyuncunun büyük ihtimalle çarşamba İstanbul'a 4 yıllık imza atmaya geleceği bilgisini aldım" diyerek bombayı patlattı.

  PARAYI SPONSOR ÖDEYECEK
  Güvenç şöyle devam etti: "Beşiktaş Robinho için teklifini 21 milyon euro'ya çıkarmış. Manchester City kulübü ise 25 milyon euro istiyor. Bu transfer muhtemelen çarşamba günü netlik kazanacak. Oyuncuya senelik 6.5 milyon euro ödenecek. Machester City ve futbolcunun yarı parasını sponsor verecek. Beşiktaşlı yetkili bir yöneticinin bana verdiği son bilgiler bunlar." Quaresma ve Guti transferleriyle Avrupa'da adından sıkça söz ettiren Beşiktaş, Robinho'yu da getirirse yeri yerinden oynatacak bir iş yapmış olacak.

  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN