Ariza harekatı

Pazar 29.08.2010

Kadrosunu yıldızlarla güçlendiren Kartal, Alman hocanın talebi üzerine golcü arayışlarını hızlandırdı. Yeni hedef Makukula!

SCHUSTER İSTEDİ, YÖNETİM ONAYLADI
Beşiktaş'ta gözler yeni alınacak forvete döldürüldü. Teknik direktör Schuster'in, "UEFA'da zorlanmamamız için iyi bir golcü almamız gerekiyor" talebinin ardından harekete geçen siyah- beyazlılar, rotasını Makukula'ya çevirdi. Robinho, Adebayor ve Klose görüşmelerinden sonuç alamayan yöneticiler, UEFA Kupası kura çekiminin yapıldığı Monaco'dan, teknik direktör Schuster ile yaptıkları telefon görüşmesinin ardından Makukula için girişimlere başladılar.

29 YAŞINDA, BONSERVİSİ BENFİCA'DA
Kadrosunu büyük ses getiren oyuncularla takviye eden siyah-beyazlılar, şimdi de gol yollarındaki eksikliğini yetenekli ve başarıya aç oyuncularla gidermek istiyor. Benfica takımından kiralık olarak geldiği Kayserispor'da geçen sezon 21 golle "Gol Kralı" olan Portekizli futbolcu, güçlü fiziği ve etkili son vuruşlarıyla tanınıyor. Galatasaray ve Trabzon'un da peşinde olduğu 29 yaşındaki Ariza Makukula için Ben- fica 3.5 milyon euro bonservis bedeli istiyor.Yükleniyor
BİZE ULAŞIN