Hiçbir güç Beşiktaşlıların ışığını karartamaz

Perşembe 02.09.2010 12:43

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, siyah-beyazlı kulübü hak ettiği başarılara taşımak için yoğun biçimde çalıştıklarını söyledi.

Siyah-beyazlı kulübün aylık resmi yayın organı Beşiktaş Dergisi'nin eylül sayısındaki yazısında camiaya seslenen başkan Demirören, ''Hep ileriyi hedefleyen yönetim anlayışımızla, kulübümüzü hak ettiği başarılara taşımak için var gücümüzle çalışıyoruz. Büyük ümitlerle başladığımız Spor Toto Süper Lig'de ve UEFA Avrupa Ligi'nde hedeflerimize ulaşmak için olumlu adımlar atmaya devam ediyoruz'' ifadelerini kullandı.

Yıldırım Demirören, Beşiktaş'ın saha içinde olduğu kadar, saha dışında da temsilinin önemine vurgu yaparak, şunları kaydetti:

''Yaptıkları ve yapacakları ile ilklerin kulübü olan Beşiktaşımızın saha içinde olduğu kadar saha dışında da temsili çok önemli. Geçmiş dönemlerden bizlere aşılanan Beşiktaşlılık duruşunu, futbolcularımız zemin üzerinde, siz değerli taraftar ve kongre üyelerimiz ise tribünlerde temsil ile mükellefsiniz. İyi ve kötü günde takımının yanında olan, başarıya değil aidiyet olgusuna endeksli taraftarlık bilincinin yayılması bizler için çok önemli.''

''Beşiktaş'a ve Beşiktaşlılığa yakışır bir tutum içinde spor branşlarının tüm unsurlarına olan desteğimiz sürecek'' diyen Demirören, camia içinde birlik ve beraberlik mesajının ısrarla devam edeceğini vurgulayarak, ''Başarı, beraberinde birliği ve daha da güçlü Beşiktaş'ı oluşturmalı. Çünkü hiçbir güç, tek yürek olmuş Beşiktaşlıların yolunu ve ışığını karartamaz'' ifadelerini kullandı.

Deplasmanlarda ve BJK İnönü Stadı'ndaki tribünlerde gördüğü minik taraftarların yüzlerindeki tebessümün artmasına neden olduğunu kaydeden Demirören, ''Yeni ve genç zihinli Yavru Kartallarımızın büyük heyecanına ortak olmak istiyorum. Bu ay orta öğretim ve liselerde başlayacak eğitim yılı içerisinde tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum'' şeklinde görüşlerini aktardı.

30 Ağustos Zafer Bayramı'nı görkemli bir şekilde kutlamanın heyecanıyla yeni bir aya daha başladıklarını belirten Yıldırım Demirören, ''En Büyük Beşiktaşlı Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti'nin önemli kilometre taşlarından biri olan kulübümüz, Atatürk ilke ve inkılaplarının doğrultusunda ilerlemeye devam edecektir'' dedi.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN