Beşiktaş günlüğü

Cuma 03.09.2010
IŞIĞIMIZ KARARMAZ
Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, spor branşlarının tüm unsurlarına olan desteklerinin süreceğini söyledi. Vargüçleriyle çalıştıklarını belirten Demirören, "Başarı, beraberinde birliği ve daha da güçlü Beşiktaş'ı oluşturmalı. Çünkü hiçbir güç, tek yürek olmuş Beşiktaşlıların yolunu ve ışığını karartamaz" yorumunu yaptı.

HAKAN'DAN İYİ HABER
Beşiktaş'ta, sakatlığı nedeniyle A Milli Takım kadrosundan çıkartılan Hakan Arıkan'dan iyi haber geldi. Uzun süredir sadece tedavi gören ve salonda kondisyon idmanı yapabilen kaleci Hakan Arıkan, dün sabah takımla birlikte idmana çıktı. Hakan, A.Gücü karşılaşmasına kadar hazır duruma gelecek.

VE TEKKE SALONA İNDİ
Siyah beyazlı ekibin yeni transferi Fatih Tekke çalışmalara başladı. Önceki gün kendisini iki seneliğine Beşiktaşlı yapan imzayı atan ve geçirdiği sakatlık nedeniyle yaklaşık 15 günlük süreye ihtiyacı olduğunu belirten tecrübeli futbolcu, takımdan ayrı olarak salonda idman yaptı.

ALTYAPI DESTEKLEDİ
Beşiktaş'ta milli oyucuların ve sakat futbolcuların fazlalığı nedeniyle, altyapı takımından genç futbolcular A takımla idmana çıktı. Sakatlıkları devam eden Guti ve Rıdvan takımdan ayrı çalışırken, genç futbolcuların da yer aldığı idmanda kondisyon çalışmalarının ardından çift kale maç oynandı.

HENTBOLCULAR AVUSTURYA'DA
Beşiktaş Beşiktaş Hentbol Takımı, Avrupa Şampiyonlar Ligi Ön Eleme Grubu maçları için Avusturya'nın Bregenz şehrine gitti. İlk maçını bugün Drammen takımı ile yapacak olan Beşiktaş, ikinci karşılaşmasını 4 Eylül Cumartesi Tatran Presov, gruptaki son maçını ise Bregenz ile oynayacak.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN