Babamı tanımam

Cumartesi 04.09.2010

Beşiktaş'ın son dakika transferi Fatih Tekke, Türkiye'nin en ateşli, en tutkulu taraftarının karşısına çıkacağı günü iple çektiğini söyledi

Transferin flaş ekibi Beşiktaş'ın son gün renklerine bağladığı Fatih Tekke, mesleğini layıkıyla yerine getirmek için her zaman profesyonel düşündüğünü ifade ederek, "Sahaya çıktığımda rakibim babamın oğlu olsa tanımam. Kazanmak için ne gerekiyorsa yaparım'' dedi. Kulübün resmi internet sitesine konuşan yıldız futbolcu, "Daha önce Altay'da ve G.Antep'te forma giyerken Trabzon'a karşı oynamış ve golümü atmıştım. Bizim işimiz futbol ve layıkıyla yerine getirmek için profesyonel düşünmek zorundayız. Şu andan sonra da yapacağım her şey Beşiktaş ve taraftarı için olacak. Ligde ve Avrupa'da hedeflenen başarıları kazanmak için çalışacağım" dedi.

İNÖNÜ İÇİN SABIRSIZLANIYORUM

Türkiye'nin en ateşli, en tutkulu taraftarlarının karşısına çıkacağı günü heyecanla ve sabırsızlıkla beklediğini dile getiren Fatih Tekke şöyle devam etti: "Rusya'da son zamanlarımda oynama heyecanımı tamamen kaybettim. Bugün daha coşkulu ve heyecanlıyım, ilerisi için daha güzel şeyler düşünüyorum. Beşiktaş taraftarı takımına aşırı derecede bağlı. Aynı zamanda her futbolcuya heyecanını kazandıracak kadar etkili. Beklenenleri karşılayıp taraftarlarımızı memnun etmek, futbola veda ettikten sonra Beşiktaş camiasında iz bırakan bir insan olmak istiyorum."

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN