Beşiktaşa gelirim

Cuma 10.09.2010

Portekizli süper yıldız: Önemli olan bulunduğun yerde mutlu olmaktır. Guti, Quaresma ve Schuster, Türkiye'de çok başarılılar

GURUR VEREN AÇIKLAMA
Ronaldo yaptığı açıklamayla Beşiktaşlı taraftarları hem heyecanlandırdı hem de gururlandırdı. Real Madrid'in Portekizli yıldızı, futbol hayatının ileriki dönemlerinde Beşiktaş'tan teklif gelmesi durumunda bunu değerlendireceğini belirtti. Guti, Quaresma ve teknik direktör Schuster'in siyahbeyazlı takımda huzurlu olduklarını ve bunun başarıyı getirdiğini ifade eden Ronaldo, "Önemli olan da bulunduğun yerde mutlu olmaktır. Gerisi kendiliğinden gelir" dedi.

ŞARTLAR ÇABUK DEĞİŞİYOR

Real Madrid ile sözleşmesinin devam ettiğini ancak futbol dünyasında şartların çabuk değiştiğini açıklayan süper yıldız sözlerini şöyle sürdürdü: "Beşiktaş'ın bu sene önemli transferler yaptığını biliyorum. Eğer gelecekte bir gün bana da teklif sunulursa buna olumsuz bakacağımı söyleyemem. Futbolda her şey olabilir. Ayrıca tanıdığım dostlarımın da orada olması artı bir avantaj." Öte yandan Ronaldo, Time Force isimli saat firmasıyla reklam filmi çekecek.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN