Q7'siz de oluyor

Pazar 12.09.2010
Ankaragücü her ne kadar iyi bir kadro kurmuş gibi görünse de, Beşiktaş karşısında varlık gösteremedi. Ve yıllardır süre gelen gelenekle yine İnönü'den puansız ayrıldı.
Her hafta takım üzerinde çeşitli rotasyonlar yapan Schuster, bu hafta zorlanmadan takımına üç puanı kazandırdı. Ancak Quaresma'nın milli takımından sakat dönüp, forma giyememesi herkesi hayal kırıklığına uğrattı. Ancak Beşiktaş dün gece sadece Quaresma'ya dayalı bir takım olmadığını herkese gösterdi.
Guti'nin ince pasları, Bobo'nun fırsatları iyi değerlendirmesi, Tabata'nın da uzun zaman sonra takıma katkı sağlaması Beşiktaş'ın farklı kazanmasına neden oldu.

Bravo İbrahim Toraman
İkinci yarıda Tabata'nın şutunu kaleye yönlendiren İbrahim Toraman 250. maçında 23. golünü atarken, savunmada da açık vermeden oynadı. Bu takımda ister Zapo'yu oynatın, ister Ferrari'yi. Ama Toraman'dan asla vazgeçmeyin.
Çünkü savunmada savaşacak bir adama her zaman ihtiyaç var. Bunun adı da Toraman.
Kanatların sağında ve solunda yer alan Ekrem ve İsmail her geçen gün daha iyi oynamaya başladılar. Bilhassa İsmail'in dün geceki performansını çok beğendim. Böyle devam ederse, İbrahim Üzülmez'in pek forma şansı kalmaz.
Galibiyet her ne kadar güzel bir üç puan getirse de, Beşiktaş'ta yine de bazı gariplikler var. Siyah-beyazlılar maalesef karşılaşmalara hızlı başlayamıyor ve ilk yarıda oldukça zorlanıyor.
Üstelik ofsayt taktiğini hiç anlamış değilim.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN