UltrAslan CSKA ile birlikte

Salı 14.09.2010 12:14

PAOK’lular gibi CSKA Sofya taraftarları da İstanbul’a otobüslerle gelecek.

G.Saray'ın taraftar derneği UltrAslan gibi CSKA'nın taraftar birliği Ultras'a üye bin 200 taraftarın İstanbul'a geleceği bildirildi. Otobüslerle gelecek bu taraftarların taşkınlık yapmasını engellemek için Bulgar polisi otobüslerin içine sivil görevliler koyacak. Bu arada G.Saray'ın Ultraslan grubunun CSKA'nın Ultra grubuyla birlikte hareket edeceği Bulgar basını tarafından iddia edildi.

CSKA charter uçuşuyla gelecek
Beşiktaş'ın rakibi CSKA Sofya Çarşamba günü charter uçuşuyla İstanbul'a gelecek. 13:45'te İstanbul'da olacak CSKA ekibi, buradan kamp yapacağı Dedemen oteline geçecek. Maçın oynanacağı 16 Eylül günü ise CSKA'lı futbolcular sabah kahvaltısının ardından alışveriş için İstanbul sokaklarına dağılacaklar. 12'de öğlen yemeği yiyecekler. 20.30'da ise maç için stada hareket edecekler. Gece 02.30'da ise Bulgaristan'a dönecekler.

CSKA'nın hocası tam bir kamikaze
CSKA Sofya'nın teknik direktörü Gore Jovanovski tam bir kamikaze çıktı. Beşiktaş karşısında hücum oynayacaklarını belirten Makedon teknik adam, "Benim için 1-0 yenilmek ile 5-0 yenilmek arasında bir fark yok. Maçın her anında hücum etmeyi düşüneceğiz. Savunmak istemiyoruz. Onlara boşluk bırakmak istemiyoruz. İlk 15-20 dakika içinde Guti gibi yıldızları kapatabilirsek istediğimizi alırız" dedi. Jovanovski, Beşiktaş maçında Minev'i riske etmeyeceklerini açıkladı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN