"Kadıköy'e kazanmak için gidiyoruz"

Çarşamba 15.09.2010 15:08

Beşiktaş'ın Brezilyalı futbolcusu Rodrigo Tabata, CSKA Sofya ve Fenerbahçe maçlarını kazanmak için çalıştıklarını ve peş peşe oynanacak iki karşılaşmadan galibiyetle ayrılmak istediklerini söyledi.

Tabata, siyah-beyazlı kulübün internet sitesinde yer alan açıklamasında, kısa sürede hem ligde hem de Avrupa'da önemli maçlara çıkacaklarını ifade ederek, ''Öncelikle CSKA Sofya maçını kazanarak UEFA Avrupa Ligi'ne iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. Avrupa'daki hedeflerimize ulaşmak için öncelikle bu maçtan galibiyetle ayrılmamız gerekiyor'' ifadelerini kullandı.

CSKA Sofya maçının ardından Türkiye'nin en önemli karşılaşmalarından birine çıkacaklarını hatırlatan Tabata, ''Fenerbahçe'nin zor durumda olduğunu ve derbiyi bir çıkış olarak gördüklerini biliyoruz. Kazanmak için oynayacaklar. Ancak bizim performansımız da çok iyi. Kadıköy'e galibiyet için gideceğiz. Hafta sonu büyük bir derbi olacak ve inşallah beklediğimiz gibi her iki maçı da kazanan taraf olacağız. Büyük hedefler koyduk, başarılı olmak istiyoruz'' diye konuştu.

Kendi performansının da iyi olduğunu ifade eden Tabata, ''Her maçta olduğu gibi bu iki karşılaşmada da görev yapmak ve kazanmak istiyorum'' dedi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN