"Raul Beşiktaş’a gelmeliydi"

Çarşamba 15.09.2010 15:14

Beşiktaş Teknik Direktörü CSKA Sofya maçı öncesi İspanyol televizyonu Kanal 4’e konuştu.

Schuster, dil nedeniyle Türkiye'ye adapte olmaktan zorlandığını, takım içinde Almanca ve İspanyolca bilen oyuncuların fazlalığının ise kendisini rahatlattığını söyledi.
Schuster, Guti'nin büyük bir kariyeri olduğunu ve ne kadar iyi bir futbolcu olduğunu kanıtlamak için önünde büyük bir fırsat olduğunu, oynadığı futbolla bunu kanıtlamaya başladığını dile getirdi.

Schuster, Mesut Özil'in başarılı olacağına inanmadığını belirterek, "Real Madrid, W.Bremen değil. Orası, içinde köpek balıklarının dolu olduğu bir havuz. Mesut, Bremen'deki gibi korunmayacak. Kaka ve Vaart gibi oyuncular varken Mesut'un alınması bana sürpriz oldu" dedi.

Schuster, David Villa'nın 2 sezon önce Real Madrid'in kapısından döndüğünü, elinde Raul gibi bir yıldız olduğu için Villa'ya gereksinim duymadığını belirtti. Villa'nın transferini Raul'un veto ettiğini yalanladı.

Schuster, Raul'un Schalke'ye gitmesini yanlış bir karar olarak değerlendirdi. Raul'un Beşiktaş'a gelmesinin onun açısından çok daha iyi olacağını altını çizdi ve ekledi: Ona Bundesliga'da başarılar dilerim.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN