Beşiktaş'ın büyük şanssızlığı

Pazar 19.09.2010 20:47

Beşiktaş, bu akşam oynanan Fenerbahçe derbisinde iki büyük şanssızlık yaşadı...

Maça rakibine oranla daha iyi başlayan ancak kalesinde golü gören Beşiktaş, ilk yarı dolmadan iki zorunlu oyuncu değişikliği birden yapmak zorunda kaldı. Önce 32. dakikada Ekrem Dağ sakatlanıp yerini İbrahim Üzülmez'e bırakırken 41. dakikada ise Hakan Arıkan şoku yaşandı. Yenen golde büyük bir hata yapan file bekçisi, bir hava topunda İbrahim Üzülmez'le çarpışıp kafasına adlığı bir darbe sonucu yerde kaldı.

Yapılan tetkikler sonunda Hakan Arıkan'ın oyuna devam edemeyeceği anlaşıldı. 42. dakikada oyuna giren ikinci isim Cenk Gönen oldu. Bu arada Hakan Arıkan, yaşadığı bu sakatlığın ardından hastaneye kaldırıldı.

DURUMU İYİ
Spor Toto Süper Lig'de Fenerbahçe ile yapılan derbi maçın 40. dakikasında kafasına aldığı darbe nedeniyle sakatlanarak yerini Cenk Gönen'e bırakan Hakan Arıkan'ın sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı.

Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, sahadan sedyeyle çıkartılıp Kadıköy Acıbadem Hastanesine götürülen genç kalecinin ilk tetkiklerinde, saçlı deride şişlik izlendiği, yapılan beyin ve boyun tomografi tetkiklerinde travmaya bağlı sorun gözlenmediği bildirildi.

Bilinç kaybı yaşayan Hakan Arıkan'ın geceyi hastanede geçireceği duyuruldu.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN