"Avrupa'da derbi yankıları"

Pazartesi 20.09.2010 14:49

Avrupa basını Fenerbahçe-Beşiktaş derbisine sayfalarında geniş yer ayırdı.

Schuster 1 puan için Guti'ye müteşekkir
Beşiktaş'ın F.Bahçe karşısında aldığı beraberlik Alman basınına da yansıdı, Kicker dergisinin internet sitesinde "Schuster, 1 puan için Guti'ye müteşekkir" başlığı kullanıldı. Maç boyunca F.Bahçe'nin çok gol kaçırdığının altı çizildi. Sued Deutsche ise, "Schuster'in Beşiktaş'ı, beraberliği kurtardı" başlığı atıldı.

Guti Beşiktaş'a hayat verdi
İspanyol basını Beşiktaş'ın F.Bahçe ile 1-1 berabere kalmasına geniş yer ayırdı. Marca, "Guti, Beşiktaş'a hayat verdi" başlığını kullandı. El Mundo, "Guti Beşiktaş'ı yenilgiden kurtardı" başlığıyla çaktı. Europepress ise, "Guti, penaltı noktasına koydu, vurdu ve golü attı. Schuster'e 1 puan armağan etti" başlığını kullandı. El Confidencial ise, "Guti, Beşiktaş diyor" başlığıyla çıktı.

MAÇIN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

Guti'nin penaltısı F.Bahçe'ye yalanladı
FIFA'nın resmi internet sitesi F.Bahçe-Beşiktaş maçı için ilginç bir başlık kullandı. "Guti pen denies Fenerbahce-Guti'nin penaltısı F.Bahçe'yi yalanladı" başlığı sanki F.Bahçe'nin her haberi yalanlayan resmi internet sitesine bir atıftı. Niang'ın golüyle F.Bahçe'nin öne geçtiği fakat Guti'nin son anlardaki penaltı golünün derbide eşitliği getirdiği belirtildi.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN