Rakip şanslıydı

Pazartesi 20.09.2010

Beşiktaş'ın teknik patronu Bernd Schuster, "Derbiden çok zevk aldım, yaşadığımız zorluklar olmasaydı daha güzel olabilirdi" dedi

VOLKAN SÜREKLİ OYUNU SOĞUTTU
Beşiktaş Teknik Direktörü Bernd Schuster, Fenerbahçe karşısında özellikle ilk yarıda yaşadıkları sakatlıkların maçın kaderini etkilediğini söyledi. İlk 45 dakikalık bölümünde yaşanan sakatlıkların oyun planını bozduğunu dile getiren Alman teknik adam, "Zorunlu oyuncu değişikliklerinden dolayı zorluklar yaşadık. Belirlediğimiz oyun sisteminin dışına çıktık. İkinci yarı için sadece bir değişiklik hakkımızın kalması bizim adımıza şanssızlıktı. Fenerbahçe kalecisi de yaşadığı sakatlıktan dolayı sürekli olarak maçı soğuttu" diye konuştu.

KİMİN ATTIĞI ÖNEMLİ DEĞİL
"Maçın son bölümlerine bakarsanız mutlu olduğumu söyleyebilirim" diyen Schuster, "Tüm yaşananları göz önüne alırsak, başarılı olduğumuzu söyleyebilirim. Derbiden çok zevk aldım. Yaşadığımız zorluklar olmasaydı daha da güzel olabilirdi" ifadelerini kullandı. Tecrübeli teknik adam, 86. dakikada kazanılan penaltıyı Guti'nin kullanmasıyla ilgili soruya ise, "Penaltıyı kimin atacağı anlık durumlardır. Bobo ve Guti de çok deneyimli futbolcular. Benim için önemli olan golün olmasıdır, penaltıyı kimin attığı değil" cevabını verdi.

MAÇIN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINEtiketler volkan
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN