Zemin iyi olunca

Pazartesi 20.09.2010
Her iki takım da gole kadar inanılmaz kontrollü oynadı. Beşiktaş, ilk yarının ortalarına kadar orta sahayı kontrol ederken, golden sonra bu durum F.Bahçe'nin tarafına geçti. Kaleci Hakan'ın inanılmaz hatası, Schuster'in planlarını alt üst etti ve Beşiktaş yediği golden sonra savunmasında büyük hatalar yaptı.
F.Bahçe'nin gol ayakları biraz akıllı olsa, ilk devre tarihi bir skor ortaya çıkabilirdi. Çünkü kaleden defansa, orta alandan hücuma kadar bu kadar rotasyon yapılırsa, başına gelecek zaten budur. Neden Cenk ve Bobo ile başlanmaz bunu sorgulamak gerek.
Son 45 dakikada işler değişmiş, oyun Beşiktaş'ın üstünlüğünü almış gibi göründü. Siyahbeyazlılar aradığı gole son dakikalarda ulaştı. Nihat'ın kötü oyunu, Guti ve Q7'nin istediklerini yapamaması, hatta ve hatta yılların sol beki İbrahim Üzülmez'in sağ bek oynaması, beklenen Beşiktaş'ı bir türlü gösteremedi.
Sonuç itibarıyla her iki takım için de ne şiş yandı, ne kebap. Bu arada dün gece mükemmel bir zemin gördük. Fakat Beşiktaşlı oyuncular buna pek alışık değiller.
Onların alışkanlığı İnönü gibi bozuk bir zeminde oynayıp kazanmak.

Etiketler Queresma, guti, Q7
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN