Savaşçı ve agresif

Cumartesi 25.09.2010

"Sezona iyi başladık. Bunda hocanın payı büyük.Oynayanıyla, yedeği ile bir bütünüz. Adalet sayesinde rotasyondan kimse rahatsız değil"

SCHUSTER'İN GÖZÜNE GİRDİ
İlerleyen yaşına rağmen gençlere taş çıkartan performansı ile teknik direktör Schuster'in de gözüne girmeyi başaran İbrahim Üzülmez, yakaladıkları çıkışta savaşan bir takım haline gelmelerinin önemli rolü bulunduğunu söyledi... 11 yılını verdiği Beşiktaş'ta ilk 11'in değişmez oyuncuları arasında yer almayı başaran 36 yaşındaki Üzülmez, "Sezona iyi başladık. Sahadaki görüntümüzden memnunum. Ama ilerleyen süreçte performansımızı daha da artırmamız gerek" şeklinde konuştu.

TATLI REKABET İŞE YARIYOR
Başarıda teknik direktör Schuster'in payının büyük olduğunu vurgulayan tecrübeli futbolcu, sözlerini şöyle sürdürdü: "İyi bir kamp dönemi geçirdik. Daha agresif ve savaşan bir takım haline geldik. Böylesine istekli bir takım ortaya çıkarmak Schuster'in başarısı. Oynayanıyla yedeğiyle bir bütünüz. Hocamızın formayı adil dağıtması nedeniyle rotasyondan kimse rahatsızlık duymuyor. Bence takım içindeki tatlı rekabetin başarıdaki payını da göz ardı etmemek gerek."

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN