Hamit geliyor!

Salı 28.09.2010

İsviçre kaynaklı 4-4-2.com sitesi, siyah-beyazlıların B.Münih'te forma giyen Hamit Altıntop'u devre arasında alacağını iddia etti

Yıldızlar topluluğu
Sezon başında Avrupa futbol piyasasının önemli isimlerini kadrosuna katan Beşiktaş, transfere doymak bilmiyor. Önce Portekizli Ricardo Quaresma, ardından İspanyol Guti'yi alarak bir anda tüm dikkatleri üzerine çeken siyah- beyazlıların, şimdi de bir dönem ezeli rakipleri G.Saray ve F.Bahçe'nin transfer listesinde olan Hamit Altıntop'la anlaşmaya vardığı ifade edildi. İsviçre kaynaklı 4-4-2.com sitesi Beşiktaş'ın, Bayern Münih'te sıkıntılı günler geçiren Hamit Altıntop'u transfer etmek istediğini iddia etti.

Almanya'da mutsuz
Sitenin iddiasına göre Beşiktaş'ın Alman teknik patronu Bernd Schuster, özel bir görüşme yaptığı Hamit Altıntop'u ikna etmeyi başardı. Yeni bir başlangıç arayan Hamit de Türkiye'ye transfer olmaya sıcak bakıyor. Bayern Münih yönetimi de sezon sonunda bedelsiz serbest kalacak olan Hamit'ten para kazanmak için onu devre arasında Beşiktaş'a satmaya sıcak bakıyor. Siyah-beyazlı yöneticilerin, Hamit'in transferiyle ilgili olarak önümüzdeki hafta Almanya'ya gideceği belirtildi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN