Gruptan çıkarız

Cuma 01.10.2010

"Avrupa Ligi'nde kazanma zorunluluğunuz var. Farklı yenebilirdik Grupta favori hâlâ Porto. Bu maçlarda elimizden geleni yapacağız"

Önemli bir galibiyet
Beşiktaş Teknik Direktörü Schuster, Rapid Wien karşısında önemli bir galibiyet aldıklarını söyledi. "3 kez kaleciyle karşı karşıya kaldık. Farklı da kazabilirdik" diyen Alman teknik adam "Bu galibiyetle gruptan çıkacağımızı düşünüyorum" ifadesini kullandı. Schuster, maçtan önce, grubun favorisi olarak Beşiktaş gibi iki karşılaşmasını da kazanan Portekiz temsilcisi Porto'yu favori göstermesinin hatırlatılmasının üzerine şu cevabı verdi:

Her maçı kazanmalısınız

"Porto hâlâ favori. Bizim öncelikli rakiplerimiz CSKAve Rapid Wien'di. Şimdi Porto ile iki grup maçımız var. Porto'nun Rapid'i ve CSKA'yı yendiğini görüyoruz. Bu iki maçı da kolay kazanmadık ama işin sonuna kadar gideceğiz ve elimizden geleni yapacağız." Tecrübeli çalıştırıcı Avrupa Ligi'nde takımların her maçı kazanmak zorunda olduğunu da belirterek "Wien'in galibiyet için çıkacağını biliyorduk. Holosko'yu sokup hızından yararlanmaya çalıştık" dedi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN