Kupa için geldim

Cumartesi 02.10.2010

"Beşiktaş'ın gerek Türkiye'de, gerekse de Avrupa'da en büyük yarışların içinde olması ve kupaları kazanması için geldim"

HER ŞEY EN İYİ OLACAK
Beşiktaş Teknik Direktörü Bernd Schuster, siyah-beyazlı ekibin başarılar kazanmasına yardımcı olmak için görev aldığını söyledi. Beşiktaş dergisine açıklamalarda bulunan Schuster, teknik direktörlük kariyerine en aşağı yerlerden başladığını kaydederken, "Devamlı kazanmayı, her şeyin en iyisini yapmayı, futbol açısından gerek kendim gerekse futbolcularım için her şeyin en iyisine sahip olmayı isteyen bir hocayım. Çalıştırdığım takımları her zaman daha ileriye götürmek istiyorum" dedi.

ELİMDEKİLERLE YETİNMEM
Alman hoca şöyle devam etti: "Beşiktaş'a da bu duygularla geldim. Beşiktaş'ın gerek Türkiye'de, gerekse de Avrupa'da en büyük yarışların içinde olması ve kupaları kazanması için geldim. Bu benim görüşüm. Hiçbir zaman elimde olanlarla yetinmeyen bir insanım. Hep daha fazlasını isterim. Bu da aynı şekilde Beşiktaş'ta devam ediyor." Oyuncularını da öven Schuster, "Ne kadar büyük işler yapabileceğimizi gördüm ve çok kaliteli bir takıma sahip olduğumuzu söylemem gerekiyor" diye konuştu.Etiketler Bernd Schuster
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN