Schuster rotasyonu

Pazartesi 04.10.2010

Siyah-beyazlılarda sakat Quaresma'nın yerine Holosko, Ferrari'nin yerine Zapotocny ve Bobo'nun yerine de Nobre ilk 11'de sahaya çıktı

TAKIMI DEĞİŞTİRDİ
Beşiktaş, Trabzonspor maçına kadroda ufak çaplı bir rotasyonla çıktı. Geçtiğimiz perşembe UEFA Avrupa Ligi'nde oynanan Rapid Wien karşılaşmasında savunmada Matteo Ferrari, kanatta Ricardo Quaresma ve hücum hattında maça Bobo ile başlayan teknik direktör Bernd Schuster dün savunma ve forvette değişiklikler yaptı. Alman çalıştırıcı, sakatlığı yüzünden yaklaşık 3 hafta oynayamayacak olan Q7'nin yerine Slovak yıldız Holosko'yu sahaya sürdü.

HOLOSKO İSTEKLİYDİ
Deneyimli hoca, İtalyan futbolcu Ferrari'yi ilk 18'e almazken, yerine Tomas Zapotocny'yi düşündü. Schuster, Rapid karşılaşmasında ilk 11'de şans tanıdığı Bobo'nun yerine ise karşılaşmaya Mert Nobre ile başladı. Otoriteler, Alman hocanın yaptığı değişikliklerin yerinde olduğunu ancak maça Bobo ile başlanmasının siyahbeyazlılıar için daha olumlu olacağını görüşünde birleşti. Holosko ise dün istekli olmasına rağmen sert faullere maruz kaldı.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN