Guti'den üzen ayrılık!

Perşembe 07.10.2010 17:07

Beşiktaşlı Guti'nin manken sevgilisi Noelia Lopez, İspanyol futbolcuyla ilişkisinin bittiğini söyledi.

İspanyol paparazzi dergilerinin bu yaz gözde çifti olan Guti-Noelia'nın ilişkinin kısa sürede bittiğine ilişkin iddialara cevap veren Noelia, ''Bir ilişkinin başlayıp bitmesi sanırım dünyada herkesin başına gelir. İyisiyle kötüsüyle hayat böyle'' dedi.

Guti'den ayrılmalarının sebebini ''Uzaklık, hayat, koşullar, her şey değişiyor. Guti, yeni takımıyla İstanbul'da çalışıyor ben ise Avrupa veya ABD'deyim'' diye açıklayan İspanyol manken, ''Guti ile çok iyi vakit geçirdiğini, ancak tanışma safhasında olduklarını her seferinde söylediğini'' ifade etti.

İŞTE GUTİ VE AYRILDIĞI SEVGİLİSİ-TIKLA

Guti'nin ayrılmasına Türk kızı neden oldu
Beşiktaş'ın İspanyol futbolcusu Guti ile manken sevgilisi Noelia Lopez ayrıldı. İspanyol basınında yer alan haberlere göre Guti ile Noelia'nın arasına mesafe girdi. Guti'nin eşi Arancha'dan boşandıktan sonra yaşadığı en büyük aşk da böylece bitmiş oldu. Bu arada İspanyol internet medyası Guti'nin İstanbul'da kaldığı süre içinde tanıştığı bir genç kız yüzünden Noelia'yı boşladığını bu genç kızın Türkiye'de çok ünlü bir TV yıldızı olduğu iddia edildi.

İŞTE GUTİ VE AYRILDIĞI SEVGİLİSİ-TIKLA
Etiketler Noelia Lopez, guti
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN