Beşiktaş’a bedava gelecek

Perşembe 14.10.2010 17:52

İspanya’nın La Voz Libre gazetesinden Stella Alonso imzasıyla yayımlanan haberde, Guti’nin milli maç arasında Madrid’de bir araya geldiği Raul ile uzun uzun sohbet ederek Türkiye’ye anlattığını iddia etti.

İstanbul'un güzelliklerinden bahseden Guti'nin Raul'a özellikle İstanbul'daki hayatın canlılığından bahsettiği ve Madrid'deki yaşamı aratmayan bir hareketin olduğunu söylediği iddia edildi. Raul'un ise bir Latin olarak Alman yaşam şekli karşısında şaşkın olduğu, bir türlü Gelsenkirchen'e alışamadığını Guti'ye söylediği iddia edildi.

Bu arada Raul'un Schalke'nin sportif başarısızlığından da çok etkilendiği hocası Magath ile arasında hemen hiçbir diyalogun olmadığı, Magath'ın onu istemediği fakat yönetimin Raul'u transfer ettiği için kulübede oturttuğu Huntelaar'a sürekli şans tanıdığı da belirtildi. Raul'un Schalke ile özel bir sözleşmesi bulunduğu, İspanyol yıldızın alacaklarından vazgeçmesi durumunda, bedelsiz olarak Schalke'den ayrılabileceği, Beşiktaş'un bu transfer için Schalke'ye bir bonservis bedeli ödemek zorunda kalmayabileceği iddia edildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN