Beşiktaş'ta acil eylem planı

Salı 26.10.2010 15:17

Beşiktaş’ta yönetim son haftalardaki kötü gidiş üzerine Bernd Schuster’le acil eylem planı geliştirmek üzere toplanmaya karar verdi.

Yönetim, 9 haftada liderin 10 puan gerisinde kalan Alman teknik adamdan rapor isteyecek. Bazı oyunculara da cezalar verilecek. Kartal'da ipin ucundaki oyuncuların başında Manisa maçında kırmızı kart gördüğü için Kayseri maçında oynayamayan Tabata geliyor. Brezilyalı oyuncuya sorumsuzluğu nedeniyle para cezası kesilecek.

Savunması alınacak Tabata'dan bir an önce kendine gelmesi, yoksa devre arasında kendisine takım bulması istenecek. Beşiktaş'ta Nihat, Fink, Hilbert, Nobre, Holosko ve Zapo'nun da dikkatleri çekilecek. Holosko'nun, daha önce kendisine talip olan Mallorca'nın teklifini getirmesi durumunda Slovak oyuncu satılacak. Bu adara yönetim, sezon başında transfer edilemeyen Ze Castro için de yeniden teklif yapacak.

Yönetim, sağ bek için de devre arasında elindeki yabancıları satabilmesi durumunda yabancı bir isimle anlaşmanın zeminini arayacak. Bu arada henüz sözleşme yenilemeyen Bobo ile de yeniden masaya oturulacak. Yabancı transferi haberleri ortaya atıldığından beri formunda gözle görülür bir düşüş olan Bobo'dan da bunun nedeni sorulacak.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN