Web Sürümüne Geç

Kartal eksik uçtu

Çarşamba 03.11.2010 10:50

Beşiktaş, Porto ile yarın yapacağı UEFA Avrupa Ligi (L) Grubu 4. maçı için Portekiz'e gitti.

Siyah-beyazlılar, özel bir uçakla Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'ndan Porto'ya hareket etti.
Beşiktaş, bu akşam Dragao Stadı'nda yapacağı antrenmanla hazırlıklarını tamamlayacak. Çalışmanın ilk 15 dakikalık bölümünde basın mensupları görev yapabilecek. Antrenmanın öncesinde ise teknik direktör Bernd Schuster, basın mensuplarının sorularını yanıtlayacak.

Siyah-beyazlılar, 5 Kasım Cuma günü sabah saatlerinde yine özel bir uçakla İstanbul'a dönecek.

PORTO KAFİLESİ

Beşiktaş, Porto maçı için 19 kişilik futbolcu kafilesi ile Portekiz'e gitti.

Sakatlığı geçen Mehmet Aurelio da kadroya dahil edilirken, sakatlıkları bulunan Quaresma, Ferrari, Nobre, Ekrem, Cenk, Rıdvan ile isimleri UEFA'ya bildirilmediği için bu karşılaşmada forma giyemeyecek olan Fink, Yusuf ve Onur kadroya alınmadı.

Teknik direktör Bernd Schuster'in belirlediği 19 kişilik kadroda şu oyuncular yer alıyor:

Rüştü Reçber, Hakan Arıkan, Erhan Güven, İbrahim Toraman, Ersan Gülüm, Tomas Zapotocny, İbrahim Üzülmez, İsmail Köybaşı, Mehmet Aurelio, Fabian Ernst, Necip Uysal, Roberto Hilbert, Nihat Kahveci, Bobo, Fatih Tekke, Rodrigo Tabata, Guti Hernandez, Filip Holosko ve Umut Kaya.

Kafilede kulüp başkanı Yıldırım Demirören, genel sekreter Fahrettin Curoğlu, muhasip üye ve asbaşkan Engin Baltacı, futbol komitesi başkanı ve asbaşkan Serdal Adalı, futbol komitesi üyesi, amatör şubeler, yatırımlar ve derneklerden sorumlu üye Doğan Küçükemre, futbol komitesi üyesi Cengiz Zülfikaroğlu ile basın danışmanı ve iletişimden sorumlu üye Mehmet Soysal da bulunuyor.
Etiketler Porto , Beşiktaş
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN