Web Sürümüne Geç

Böyle gitmez

Perşembe 11.11.2010

"Savunmada kişisel hatalarımız çok. İyi kademe yapamıyor ya da adam kaçırıyoruz Bu bize pahalıya patlıyor. Kalan maçlarda böyle sorunlarla karşılaşmak istemiyorum"

Beşiktaş Teknik Direktörü Schuster, son maçlarda alınan kötü sonuçlar ve ortaya konulan etkisiz futbolun ardından, defansta ve orta sahada görev yapan oyuncularını sert bir dille uyardı. Süper Lig ve UEFA'ya hızlı bir giriş yapan, ancak sakatlıkların ardından sürekli kadro değiştirmek zorunda kalan Alman çalıştırıcı, "Beşiktaş'ın sistemi yok" eleştirilerinin son bulmasını istiyor. Schuster'in ilk olarak orta alan ve savunmadaki oyuncularıyla görüştüğü dile getirildi.

BEKLENMEDİK SAKATLIKLAR
Savunmada görev yapan Ferrari ile Zapotocny'nin uzun süren sakatlıkları nedeniyle ideal defans kurgusunu oturtamamaktan şikayet eden Schuster, futbolcularına şu değerlendirmede bulundu: "Futbolda hata olacaktır elbette. Ancak son dönemde, özellikle de defansta kişisel hatalar yapıyoruz. Ya doğru kademe alamıyoruz ya da adamımızı kaçırıyoruz. Kalan maçlarda basit hatalardan dolayı puan kaybı yaşamak istemiyorum."
Etiketler Beşiktaş, Schuster
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN