Web Sürümüne Geç

Hazır değil ki

Cumartesi 20.11.2010

Schuster ile mini bir zirve yapan futbol şube sorumlusu, "Artık birbirimizi daha iyi anlıyoruz" ifadesi ile rahatlasa da oynamama sebebine şaşırdı

Onunla sorunum yok
Teknik direktör Schuster ile yaşadığı tartışmanın ardından 18 kişilik kadroya dahi alınmayan Fatih Tekke için yönetim devreye girdi... Tecrübeli golcünün durumu konusunda Alman hoca ile mini bir zirve yapan futbol şube sorumlusu Serdal Adalı, "Fatih ile bir sorunum yok. Artık birbirimizi eskisinden çok daha iyi anlıyoruz" sözlerini memnuniyetle karşıladı. Ancak Fatih'in 'henüz hazır olmadığı' gerekçesi ile oynatılmadığını öğrenince şok yaşadı.

Takıma katkı sağlar
Beşiktaş'a gelişinin üzerinden yaklaşık 3 ay geçen tecrübeli santrforun hâlâ hazır olmaması manidar bulundu. Adalı'nın, "Fatih önemli bir oyuncu. Takıma katkı yapacağına inanıyoruz. Kendisi de aldığı paranın karşılığını vermek istiyor. Ondan faydalanmaya çalışmak en akılcı çözüm olur. İyi bir Fatih, gol sorunumuzu çözer" sözlerini dikkate alacağını belirten Schuster'in bundan sonra nasıl davranacağı ise merak konusu oldu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN