"Beşiktaş’ta ritmimi bulmak için rekabet yok"

Cuma 26.11.2010 00:00

Beşiktaş’ın süper yıldızı Allen Iverson, ‘Benim hırsım NBA’ye dönmek için değil’ itirafında bulundu.

Beşiktaş'ın gelecek hafta oynayacağı Villeurbane maçı öncesi Fransız USA Basketball sitesinden David Hein'e konuşan 35'lik yıldız, 'Kendimi iyi hissediyorum ama ritmimi bulmak için rekabet lazım. Bedenim yüzde yüz hazır, herhangi bir acı hissetmiyorum. Ritmimi de bulacağım' dedi.

NBA'ye geri dönmek için özel bir hırsının olmadığını belirten Iverson, 'Orada benim bir kariyerim var. Kalbim şu anda burada. Bu ekip bana bir fırsat verdi . NBA'yi düşünmek ihanet olur. Tek istediğim maç kazanmak. Sözleşmede kişisel performansımla ilgili özel maddeler yok. Her şey sonuç odaklı' diye konuştu.

Aldığı sevgiye karşılık vermek için önünde inanılmaz fırsatlar olduğunu belirten Iversın, 'İstanbul'da herkes benimle. Fantastik bir ortam. Bana fevkalade iyi muamele ediyorlar. Bu kadar çok destek hissetmek harika. Bütün istediğim beklentileri karşılamak. Benim varışım rakiplerimizi ve ülke çapında hayranları için, Türkiye'de basketbol için iyidir. Ben bu takım için her maçta her şeyi vereceğim. Ben taraftarlara heyecan ve zevk vermek istiyorum' dediç

Yemek konusunda sorun yaşadığını itiraf eden The Answer, 'Sürekli gidip peynir yemek zor. Her neyse, karım önümüzdeki hafta geldiğinde her şey daha güzel olacak' dedi.

DİĞER
Etiketler Allen Iverson
Yükleniyor
SON DAKİKA