Guti yakacak!

Cumartesi 27.11.2010

Forvette sıkıntı yaşayan Alman hoca, Galatasaray'ı Guti liderliğindeki orta sahasıyla durduracak. İspanyol yıldız ara paslarıyla işi bitirecek

Saha içindeki kozu
Beşiktaş'ta tüm hesaplar derbi galibiyeti üzerine yapılırken, teknik direktör Schuster'in bu maçtaki en büyük kozunun Guti olduğu belirtildi. Forvet konusunda sıkıntı yaşayan Alman çalıştırıcı, G.Saray'ı orta sahada durdurmayı ve Guti'nin oyun liderliğiyle yıkmayı planlıyor. Schuster'in bu konuda Guti ile özel bir görüşme yaptığı ve "Senin tecrübene güveniyorum. Oyunun kontrolü bizde olsun, forvetimizi de senin ara pasların besleyecek" dediği belirtildi.

Başkandan açık çek
Bu arada Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören de derbi maçı öncesinde kesinin ağzını açtı. iki hafta üst üste oynanacak olan G.Saray ve Bursa maçlarında mevcut prim sistemini ortadan kaldırdı. İki kritik karşılaşmadan alınacak 6 puan için siyahbeyazlı futbolculara 'açık çek' mesajını ileten başkanın, "G.Saray ve Bursa maçlarını kazanın, gerisini bize bırakın. Ne kadar prim alacağınızı, takım adına kaptan belirlesin" dediği öğrenildi.
DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA