Web Sürümüne Geç

  Guti yakacak!

  27 Kasım 2010, Cumartesi

  Forvette sıkıntı yaşayan Alman hoca, Galatasaray'ı Guti liderliğindeki orta sahasıyla durduracak. İspanyol yıldız ara paslarıyla işi bitirecek

  Saha içindeki kozu
  Beşiktaş'ta tüm hesaplar derbi galibiyeti üzerine yapılırken, teknik direktör Schuster'in bu maçtaki en büyük kozunun Guti olduğu belirtildi. Forvet konusunda sıkıntı yaşayan Alman çalıştırıcı, G.Saray'ı orta sahada durdurmayı ve Guti'nin oyun liderliğiyle yıkmayı planlıyor. Schuster'in bu konuda Guti ile özel bir görüşme yaptığı ve "Senin tecrübene güveniyorum. Oyunun kontrolü bizde olsun, forvetimizi de senin ara pasların besleyecek" dediği belirtildi.

  Başkandan açık çek
  Bu arada Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören de derbi maçı öncesinde kesinin ağzını açtı. iki hafta üst üste oynanacak olan G.Saray ve Bursa maçlarında mevcut prim sistemini ortadan kaldırdı. İki kritik karşılaşmadan alınacak 6 puan için siyahbeyazlı futbolculara 'açık çek' mesajını ileten başkanın, "G.Saray ve Bursa maçlarını kazanın, gerisini bize bırakın. Ne kadar prim alacağınızı, takım adına kaptan belirlesin" dediği öğrenildi.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN