Guti'den tecavüz açıklaması

Pazartesi 29.11.2010 00:00

Guti, düzenlediği basın toplantısında adeta isyan etti.

Beşiktaş'ın bu sezon Real Madrid'den transfer ettiği usta orta saha oyuncusu Guti Hernandez bugün düzenlediği basın toplantısında tam anlamıyla isyan etti. Nevzat Demir Tesisleri'nde sabah saatlerinde bir toplantı düzenleyen İspanyol oyuncu, derbi zaferinin konuşulması gereken bir günde, hakkındaki iddialarla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. Guti, İspanyol ve Türk basınında hakkında çıkan bazı haberler hakkında sorular soruldu. Konu, İspanya'daki bir tecavüz davasıydı. İşte Guti'nin açıklamalarından bazı flaş bölümler...

MEDYA HAKKINDA....
"Medyada çıkan haberlerle bana karşı tavır alınıyor, futbolculuğuma çamur atılıyor" "hiç bir dayanağı olmadan haberler yapılıyor. Herşeyden önce ben 2 çocuk babasıyım. Her sabah benimle ilgili bugün ne yazmışlar diye uyanmayı elbette istemiyorum."

TECAVÜZ DAVASIYLA İLGİLİ
Guti, İspanya'daki bir tecavüz davasına karıştığı iddialarıyla ilgili olarak şunları söyledi. "İspanya ile Türkiye basını arasındaki fark şu; İspanya'da hiç bir zaman için benim yaşları küçük kızlarla ilişkiye girdiğim yazılmadı, cinsel ilişkiye girdiğim yazılmadı. Zaten hiç bir bağlantım yok, hiç bir şekilde suçlanmıyorum. Öyle bir şey olsa, İspanya'da direkt hapise girersiniz, ama Türkiye'de yazıldı. Başkalarının üzerinden rant sağlamaya çalışanlar var. Davanın taraflarını tanıyorum. Bunlar tanıdığım insanlar. Olayla tek bağlantım da onları tanıyor olmak başka bir şey yok. Olsa zaten karşınıza çıkamazdım."

"DERBİDEKİ GOLÜ SEVGİLİME ADADIM"
Guti penaltıdan gelen golden sonra yaptığı işaretin kız arkadaşının isminin ilk harfi olduğunu söyledi. Ayrıca Derbiyi kazanmanın çok önemli olduğunu ve bu maçı iyi bir şekilde sonuçlandırdıkları için mutlu olduğunu açıkladı. Türkiye liginin çok önemli bir lig olduğunu ama mantelitenin futbol oynamaya yönlendirilmesi gerektiğini iddia eden Guti, Türkiye'de çok mutlu olduğunu dile getirdi.

"REAL KAZANSIN"
Yıldız oyuncu, bugün oynanacak olan El Classico'da Madrid'in kazanmasını istediğinin dile getirdi. "Mesut Özil çok yetenekli bir futbolcu." diyen Guti derbide ondan çok şey beklediğini ifade etti.

DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA