İstedik, aldık

Pazartesi 29.11.2010

Beşiktaş'ın hocası: Maçın başında gelen gol bizi rahatlattı İki takım da bir şeyler yapmaya çalıştığı için futbol güzelleşti

'Taraftarımızı sevindirdik'
Beşiktaş Teknik Direktörü Bernd Schuster, ilk dakikalarda gelen golün kendilerini rahatlattığını söyledi. G.Saray karşısında alınan galibiyetle öz güvenlerini de geri kazandıklarını dile getiren Schuster, "G.Saray'ın da bizim gibi açık oynaması futbolu güzelleştirdi. Taraftarımızı sevindirdik" dedi.

Fatih Tekke'yi sildi gibi
"Fatih Tekke bugün yoktu. Kafanızdan tamamen sildiniz mi?" sorusunun Schuster'e kulüp tercümanı tarafından "Bu futbolcuya bundan sonra şans vermeyecek misiniz?" şeklinde çevrilmesi dikkat çekti. Beşiktaş'ın hocası, Tekke'nin bundan sonra çok fazla şans bulmayacağı yönünde açıklama yaptı.

'Sözümü dinlediler'
Alman çalıştırıcı Guti'yi yanına çağırması konusunda ise "Hagi oyun stratejisini değiştirmişti. Bizim de farklı bir sisteme dönmemiz lazımdı. Saha içindeki oyunculara bilgileri aktarmam gerekiyordu. Bunun için Guti'yi çağırdım. Söylediğim gibi oynadık ve devamında golü bulduk" diye konuştu.


DİĞER
Etiketler Schuster, Beşiktaş
Yükleniyor
SON DAKİKA